Prvošolci aktivni tudi doma

Dobrodošli v ustvarjalnem kotičku prvošolčkov!  🙂

Vita, 1. C

V prvih dveh tednih šolanja od doma naši prvošolčki niso počivali. Ko se boste sprehodili po naši galeriji, boste hitro ugotovili, da znajo biti zelo ustvarjalni. Verjamemo, da vam bodo izdelki in njihovi nasmehi iz toplih domov, pričarali nasmeh na obraz in iskrico v očeh. V kotičku so združene fotografije, ki so nam jih poslali učenci vseh prvih oddelkov A, B in C.

Naj vam na kratko naštejemo, kaj vse so počeli v dveh tednih: spoznali so kar štiri nove črke abecede, utrjevali računanje, se preizkusili v vrtnarskih spretnostih, izdelovali iz naravnih materialov, izdelali svojo Škatlo spominov in vanjo shranili likovni izdelek, ki so ga izdelali na temo Moj prvi teden, izdelovali so ptičico iz papirja, obeležili so praznik svojih mam, z različnimi izdelki, “pisali” z različnimi materiali, migali z možgančki in telesi, saj niti na šport niso pozabili. In še nekaj pomembnega so storili … trebuščke so si s sladko sadno kupo napolnili!
Uživajte v naši galeriji.

Semir, 1. A

za aktiv 1. razredov Anja Sanabor