Piščančki, zajčki in še kaj …

Dobrodošli v ustvarjalnem kotičku prvošolčkov! 🙂

Jurij, 1. C

Lepilo, škarje in kolaž, vse pride prav marljivim rokam naših prvošolcev. Tudi v preteklem tednu je izpod njihovih rok nastalo veliko zanimivih izdelkov, na katere so lahko zelo ponosni. Jabolko pa ne pade daleč od drevesa, zato moramo na tem mestu pohvaliti tudi starše, saj vemo, da ste marljivi tudi vi in jim pri stvareh, ki jih potrebujejo, priskočite na pomoč.

V kotičku so združene fotografije, ki so nam jih poslali učenci vseh prvih oddelkov A, B in C.

Prvošolci so v preteklem tednu likovno ustvarjali v okviru akcije Podprimo Slovenijo z nasmehom. Manjkali pa niso niti piščančki, zajčki. Za bolj sladek in dišeč zaključek tedna pa so poskrbeli okusni zajčki.

Kaj vse je nastajalo izpod pridnih rok naših učencev, si oglejte v naši galeriji. Uživajte v ogledu.

Prvi razredi